Neváhejte nás kontaktovat přes náš nový web

https://www.hlaseni.net/o-webu-kontakt.html

Děkujeme !

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: hlášení

ty krajní sympatie měly být jen sympatie

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hlášení

Kdyby melo byt rozhodnuti na me, tak i kdyby byl HIS drazsi, radeji si priplatim za kvalitu. A uz take proto, ze Knop se k tomu ze to mluvi on prizna a neschovava se, se strachem pod anonymni jmeno(Andula),doufaje ze ho NIKDO NEPOZNA.
+ mnoho znelek (Nevim jak INISS a Havis)
+ kvalitni vyslovnost(srozumitelnost, cteni cizich nazvu stanic) nejen cestiny ale i hlavne taky Nj a Aj ( u Andly a u Postlera uz vubec, se myslim moc rict neda)
Osobne taky doufam ze se Mikrovox zase zacne prosazovat, ikdyz to podle asi dlouho neaktualizovaneho seznamu stanic (Tabor..) na jejich webu: www.mikrovox.cz/reference/ moc nevypada.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hlášení

INISS znělky má, Havis jen ty obyčejné, ale technicky samozřejmě možné je, aby i on hrál specifické znělky.

To, že byste si Vy osobně za HIS připlatil je jistě milé, ale takto trh vážně nefunguje - pro SŽDC hlášení jako hlášení, aspoň na oko.

Andula není anonymní jméno, tak si ta paní skutečně neříká. Je to pseudonym, se kterým někdo z "fanoušků" přišel. A u mě nehraje roli, jestli chce nebo nechce být známa. Má právo na své soukromí, a ne aby jí tam před domem šmírovali šotouši a chtěli po ní nahrát na mobil "Stanice Kolín!"

INISSácké cizojazyčné hlášení je podle mého názoru na dobré úrovni, jen ta němčina by možná mohla být kvůli srozumitelnosti malinko pomalejší.

Prosím, uvědomte si, že INISS jako takový není automaticky špatný, naopak je to velice promakaný systém, jen mi přijde podezřelé jeho masové nasazování.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hlášení

někde jsem slyšel něco o snadnější obsluze. Ale to je dle mého kravina...

Ale nemohu soudit, neboť neznám program HIS (jen jeho výstup ve formě Audio z amplionu na nástupišti)

Datum
Vložil
Titulek

Mapa

Hezký den,
jako přispěvující do sekce s Hlášením jsem se koukal na mapu a mám pár připomínek, co se mého domácího Ostravska týká. V Karviné hl.n. je V.Knop, ve Vratimově je živé hlášení, v žádném případě Postler, Ostrava Stodolní je ovládána z Ostravy střed, a těmi je ovládána nejen Stodolní, ale i Kunčičky. Frýdek-Místek je Andula, což je v pořádku, a koukal jsem, že máte psány i znělky. FM je Okolo Frýdku.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mapa

Díky za připomínky, přetlumočím to tvůrci. :)

Datum
Vložil
Titulek

Dotaz

Nemáte někdo nahrávku(y) z Ústí nad L. hl.n., ještě když tam ale hlásil Knop. Když tak pls pošlete na kubik12@centrum.cz . diky

Datum
Vložil
Titulek

Václav Knop

Dobrý den!Hlášení staničním rozhlasem je stejně a vždy bylo nejlepší od Václava Knopa.Nemá někdo jeho hlášení uschované?Nebo,kde jinde bych ho mohl sehnat.Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: Václav Knop

Souhlasim hlaseni od Knopa je nej! , Jeho hlaseni napr. z Decina hl.n. : https://sprdeldataservice.7x.cz/decin-hl-n. A co se tyce mapy nevsiml jsem si oznacene Ostravy (nebo jsem slepej :), doufam ze tam stale Knop hlasi !

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Václav Knop

Ostravsko vyznačené je a Knopa na několika místech jěště stále najdeš. ;)

<< 54 | 55 | 56 | 57 | 58 >>

Vyhledávání

© 2009-2015 Informační systémy na železnici. Všechna práva vyhrazena.